W Łomży na Rachunku za Wodę Dołączono Reklamę Marihuany

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Jeden z czytelników napisał do tamtejszej gazety informację, że na jego rachunku za wodę znajduje się reklama Marihuany – dołączając do tego zdjęcie. Na dołączonym zdjęciu widać natomiast, iż informacja
znajdująca: “Legalna marihuana prosto z Holandii różne rodzaje” jest co najmniej nie zgodna z prawem obejmującym całą Europę.

Posiadanie marihuany w Holandii nie jest legalne. Sprawa z marihuaną jest o tyle dziwna, że choć nie jest ona legalna, to posiadanie jej jest tolerowane. To znaczy, że wolno nosić przy sobie marihuanę, ale podczas kontroli policji nie zostanie się ukaranym, jeśli ma się przy sobie maksymalnie 5 gramów na własny użytek. Ilość ta jednak zostanie zarekwirowana i zniszczona. Za posiadanie od 5 do 30 gramów marihuany grozi kara grzywny w wysokości 75 euro. Natomiast marihuanę mogą kupić w coffeshopach… z tym, że tylko osoby mieszkające oficjalnie w Holandii.
Obecnie jedynym krajem, gdzie marihuana jest legalna to Kanada.

Ogłoszenie na rachunku za wodę Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej to zwykłe kłamstwo, ponieważ okazuje się, że to susz konopi włóknistych, o obniżonej zawartości THC. Mężczyzna z uw, ogłoszenia nie do końca był świadomy o sprzedającym przez siebie produktach, czyli tak naprawdę nie wiedział czym się różni marihuana od suszu konopi włóknistych. Nic sobie z tego nie robiąc w dalszy ciągu możemy zobaczyć reklamę w której podaje nieprawdę…..
Ciesząc się, że coraz więcej ludzie do niego dzwoni.

Wojciech Michalak, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej postanowił wynająć miejsce na drukowanych rozliczeniach, zaś pozyskane w ten sposób środki przeznacza na potrzeby spółdzielni mówiąc, iż to świetny pomysł, aby wzbudzić zaufanie ludzi. Podpisując umowę zewnętrzną firmą, która uzupełniała to miejsce. Dlatego też Spółdzielnia nie ponosi odpowiedzialności za to ogłoszenie. Po uzyskaniu tej informacji od razu
zdjęli ogłoszenie. Zostały już podjęte kroki, aby zwiększyć kontrolę nad tym co będzie się pojawiać na rozliczeniach.

W czerwcu tego roku wobec tego Pana, została przeprowadzona kontrola przez Prezydenta Miasta Łomży. W wykonanym Certyfikacie Analizy przedstawiono, że to Susz Konopi Indyjskiej “Uzyskana po zmieszaniu całego przekazanego materiału”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com