Podczas Wyścigu Vuelta Espana TV Ujawniło Plantację Marihuany

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Podczas wyścigu Vuelta Espana realizator telewizyjny przypadkowo ujawnił plantację marihuany.

Śmigłowiec telewizyjny używany do kręcenia 8. etapu Vuelta a Espania, przypadkiem namierzył plantację marihuany na jednym z przypadkowo nakręconych dachów.

Jak donoszą hiszpańskie media, w sobotę w Katalonii mieście Igualada policja zajęła 40 krzewów, które znajdowały się na dachu budynku. Jednak media społecznościowe zaznaczają ,iż policja wiedziała wcześniej o nielegalnej plantacji marihuany, ponieważ doniesienie zostało złożone wcześniej. Po ujawnieniu nakręconego filmu funkcjonariusze przystąpiły do akcji….

Po nalocie policji United Association of Guardia Civil, okazało się że na miejscu nie było nikogo oprócz sadzonek. Trwa ustalanie do kogo należały plantacja, ponieważ zgodnie przeprowadzonym postępowanie dach budynku nie miał właściciela i nie był połączony z żadnym mieszkaniem.

Na filmie który został zamieszczony w sieci można zobaczyć plantację konopi indyjskich na dachu jednego z budynków:

W Hiszpanii można uprawiać konopie na własny użytek lecz, zgodnie z hiszpańskim kodeksem karnym, handel narkotykami zagrożony jest karą pozbawienia wolności od trzech do sześciu lat, a także grzywną trzykrotnie przekraczającą wartość zabezpieczonych narkotyków. Jeśli szukasz więcej informacji odnośnie prawa Hiszpańskiego co do uprawy marihuany to polecamy artykuł na ten temat, pod tytułem: Czy Marihuana, Uprawa, Posiadanie i Sprzedaż w Hiszpanii Jest Legalna? Jest to pewne źródło informacji, gdyż strona na której jest ten artykuł działa w Hiszpanii i właściciel witryny na co dzień spotyka się z tą tematyką.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com