Pierwszy Coffeeshop Royal Queen Seeds w Tajlandii

Opublikowane przez Urszula Konopnicka w dniu

W końcu nadszedł ten czas. Royal Queen Seeds 14 października 2022 roku otworzył swój pierwszy coffeeshop w Tajlandii.

Royal Queen Seeds jest uznanym seedbankiem i jednym z wiodących banków nasion w Europie. RQS ma trzy sklepy w Barcelonie i Amsterdamie, gdzie klienci mogą kupić nasiona konopi, sprzęt do uprawy i inne akcesoria. Teraz firma postawiła również stopę na kontynencie azjatyckim i wkracza na kwitnący rynek konopi w Tajlandii.

Tajlandia szybko nabiera rozpędu jeśli chodzi o marihuanę. Zaledwie kilka miesięcy temu sam tajski król ogłosił jej dekryminalizację, a teraz w Bangkoku można legalnie kupić pąki oraz nasiona konopi indyjskich. W coffeeshopie należącym do znanego producenta nasion Royal Queen Seeds możliwa jest również konsumpcja marihuany na miejscu. Ci, którzy nie są zainteresowani spożyciem marihuany w coffeeshopie, również nie będą zawiedzeni. Sklep oferuje kwiaty konopi indyjskich, a także kilka organicznych przekąsek z dodatkiem marihuany. Całość nie jest też małym sklepem, ale pięciopiętrowym budynkiem.

Royal Queen Seeds rozszerza więc swoją działalność na rynek azjatycki i wprowadza tam również swój duży bank nasion. Sklep mieści się w azjatyckiej siedzibie firmy w ruchliwej, ale i też ekskluzywnej dzielnicy Bangkoku – Khlong Toei. Oprócz sprzedawanych w holenderskim stylu kwiatów pierwszej jakości obejmujących ponad 90 różnych odmian, atmosfera oferuje również coś dla oczu. Budynek jest wyposażony w sztukę nowoczesną, stoły bilardowe i tętniącą życiem przestrzeń kreatywną.

Royal Queen Seeds opisuje swoją firmę jako seedbank ponad 10-letnim doświadczeniu w uprawie wszystkich odmian konopi, od holenderskich klasyków, takich jak White Widow, po nowoczesne amerykańskie odmiany, takie jak Royal Gorilla, a nawet odmiany bogate w CBD. Katalog banku nasion zawiera regularne, feminizowane i automatycznie kwitnące szczepy gatunku indica, sativa i hybrydy, a także wszystko, czego hodowcy potrzebują do uprawy wysokiej jakości produktu. Od doświadczonych growerów, przez hodowców hobbystów po absolutnych nowicjuszy – każdy grower uznaje Royal Queen Seeds za wiodącą firmę w dziedzinie genetyki i sprzętu do uprawy konopi.

Miło jest widzieć, jak kultura konopi stale się rozwija. Wreszcie ludzie na kontynencie azjatyckim mogą teraz korzystać z produktów z konopi indyjskich – i to całkowicie legalnie. W stolicy Tajlandii mieszka prawie 8.3 milionów mieszkańców, dla których rynek ten został otwarty. Tajlandia ma bogatą kulturę buddyjską z wieloma pięknymi świątyniami, przyjemnym słonecznym klimatem i stosunkowo niskimi cenami. Tajlandia była i jest zdecydowanie warta podróży. Teraz oprócz bogatej oferty kulturalnej istnieje możliwość skorzystania z oferty kulturalnej europejskich coffeeshopów.

Sklep RQS robi pierwszy duży krok i zajmuje ważne miejsce w całkowicie legalnym rynku azjatyckim. Król Tajlandii podjął bardzo postępową decyzję i z pewnością dzięki temu pomoże temu krajowi w rozwoju. Z jednej strony dzięki pozytywnym skutkom dekryminalizacji, ale także dzięki umożliwieniu nowej kwitnącej kultury konopi indyjskich, która przyciągnie jeszcze większą ilość turystów.

Teraz główną dewizą jest rozkoszowanie się stolicą Tajlandii, odwiedzenie sklepu Royal Queen Seeds i rozkoszowanie się legalnymi produktami w coffeeshopie tej marki. Jest to niezwykła okazja na poznanie buddyjskiej kultury i może nawet doświadczenia nirwany oraz nawiązania połączenia z duchami. Coffeeshop Royal Queen Seeds jest więc obowiązkową wizytą dla każdego miłośnika marihuany, który podróżuje do Tajlandii.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com