Targi Cannabizz 2019

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

W Warszawie odbędą się Targi Konopne Cannabizz Warsaw 2019 roku przewidywane rozpoczęcie to 29.11 – 1.12. 2019 r. Owy projekt został zapoczątkowany w 2017 roku mając na celu podsumowanie minionego roku jak zarówno zaplanowani nadchodzącego. Polska stanie się po raz kolejny stolicą konopnego przemysłu w Europie Środkowo-Wschodniej. W roku 2018 przybyło 70 wystawców natomiast w tym roku ma być ich nawet około 80. Przekazem organizatorów. Kolejna edycja przyczyni się do większej świadomości naszych rodaków na temat konopi indyjskich jaki i włóknistych.

Targi zostały zorganizowane na hali wystawowej w Warszawie w Centrum Handlowo-Kongresowym GlobalExpo po to aby pomieścić tysiące ludzi zainteresowanych konopiami, oprócz tego będzie setki wystawców prezentujących swoje produkty. Aby pomieścić wszystkich zgromadzonych hala będzie sięgać powierzchni 10.000 m2.

Od dwóch lat rozpoczęcia tego przedsięwzięcia można pomyśleć iż rynek konopi bardzo szybko się rozwija poprzez regulację uprawy konopi włóknistych poprzez jasne przepisy a co najważniejsze stabilne. Zaś poziom świadomości ludzi w ostatnich latach wzrosła znacząco.

Osoby przybyłe na targi będą mieć możliwość skorzystać z produktów wyprodukowanych z konopi, a przy tym wysłuchania konferencji towarzyszących targom w swej dziedzinie. Na pewno nudzić się nie będziemy bowiem konopie to szlachetna i interesująca a zarazem inteligentna w swym zakresie roślina. Dlaczego warto o niej mówić ponieważ wykorzystywana jest nie tylko w medycynie naturalnej ale również przemyśle, budownictwie, ta także w innych dziedzinach naszego życia. Danych dniach będą omawiane wykłady oraz seminaria poprowadzone zostaną przez lekarzy i specjalistów sektora konopnego. I co ciekawsze zaplanowano pokaz budowlany z użyciem betonu z konopi.

Plan na te dni jest tak zaplanowany przez organizatorów aby wszyscy zaproszeni odwiedzili konferencję, która będzie towarzyszyła targom Cannabizz.

Konferencja będzie podzielona na trzy główne bloki tematyczne:

  • piątek (29 listopada) wystąpią specjaliści prezentujący przemysłowe wykorzystanie konopi,
  • sobotę (30 listopada) wystąpią autorytety medycznego zastosowania konopi,
  • niedzielę (1 grudnia) zostanie poruszony aspekt społeczny,

Cena wstępu na wszystkie prelekcje jest bezpłatna.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com