Recenzja Odmiany Konopi ICE

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Ice powstała w połowie lat 90-tych, kiedy to w Holandii pojawili się dwaj wybitni faworyci; Red Skunk, wysokowydajna odmiana, której jakość nie powalała na kolana oraz White, odmiana o niskim plonie, ale doskonałej jakości. Z oczywistą luką na rynku i dwoma bardzo korzystnymi odmianami pod ręką, grupa doświadczonych hodowców postanowiła stworzyć coś innowacyjnego łącząc intensywne efekty White z wysokimi plonami Red Skunk. Poprzez rygorystyczną, selektywną hodowlę i ciężkie wysiłki doprowadzono do ważnej odmiany – Ice.

Po rozpropagowaniu i dystrybucji na rynek Ice dosłownie zdmuchnęła konkurencję. Powodowała mocny, ale rozsądny haj, posiadała intensywny smak zadowalający każdego prawdziwego konesera i ciężkie, gęsto pokryte pąkami gałęzie, które dawały naprawdę duże plony; to był naprawdę cudowny widok i narodziny legendy. Jak możecie sobie wyobrazić, innie hodowcy od razu rozpoznali potencjał, jaki ta odmiana ma do zaoferowania i postanowili ją udoskonalić i wprowadzić do niektórych selektywnych odmian. Doprowadziło to do powstania naprawdę pięknych roślin takich jak na przykład Northern Lights XL – prawdziwy cud i klasyka w świecie cannabis.

Ice to hybryda – 50/50 sativa/indica, która nie tylko łączy wyżej wymienione cechy, ale także to co najlepsze z sativy oraz indici. Jeśli będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia, aby móc kupić Ice lub którekolwiek z jego dzieci, możesz spodziewać się natychmiastowego i ciężkiego, fizycznego ukamienowania i podnoszącego, społecznego i powodującego gadatliwość haju umysłowego. Doskonałym tego przykładem jest White Widow XL, beethoven jakości i odmiana powszechnie podziwiana przez rynek koneserów za świeży smak, wyraźny ale mocny haj i gładki, czysty dym. Świetny wybór do podzielenia się z przyjaciółmi, relaksując się w ogrodzie w słoneczne popołudnie, oglądając świat i pozwalając swojemu umysłowi uciec we wciągającą rozmowę.

Kiedy użytkownicy medycznej marihuany patrzą na Ice, widzą odmianę, która łagodzi objawy na czele ich psychicznego i fizycznego dyskomfortu. Jest wyjątkowo dobra w leczeniu stresu i lęku, a mocny haj fizyczny pomaga złagodzić ból chroniczny – gwarancja dobrego relaksu zarówno fizycznego jak i psychicznego. Odmiana nie sprawdzi się jedynie w przypadku walki z objawami bezsenności – silny, umysłowy haj z pewnością nie da ci usnąć.

Ice cieszy się powodzeniem nie tylko na sporym rynku cannabis, ale także wśród koneserów haszu. Zajmuje on specjalne miejsce w ich sercach. Żywiczne pąki pokryte są mroźnymi kryształkami, które zainspirowały do powstania takiej a nie innej nazwy; odmiana idealnie sprawdzi się w tworzeniu haszyszu, a efekty jakie ze sobą niesie z pewnością nikogo nie zawiodą.

Prawdziwie hodowany Ice potrzebuje około 8-10 tygodni kwitnienia i daje plony w wysokości około 400g/m2. Nie należy do jednej z najbardziej odpornych roślin na świecie i zdecydowanie wymaga ciepłego klimatu. Ice ma tendencję do osiągania około 1m wysokości oraz rozwijania dużych, charakterystycznych dla odmian indica liści.

Wielu użytkowników marihuany jest niezmiernie entuzjastycznie nastawiona do tej odmiany oraz potencjału który ze sobą niesie i mamy nadzieję, że ta recenzja pokaże im, jak wspaniałą rośliną bazową jest Ice. Nie zwlekaj i sam przekonaj się o jej wynikach na własnej skórze. Jeśli szukasz mocnego, ale pozwalającego działać normalnie haju fizycznego i odczuwalnych efektów umysłowych, to powinieneś szukać Ice w dziedzictwie swoich roślin. Ice została zwycięzca High Times Cannabis Cup (1998), więc, wiesz, że każda odmiana w której linii leży będzie wyjątkowa.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com