Miejsce Pod Uprawę Konopi

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Jeżeli rolnik nigdy nie był zapalonym ogrodnikiem, a nagle zaczyna spędzać całe dnie w ogrodzie, sąsiedzi na pewno coś zaczną podejrzewać. Zawsze dobrze przemyśl, czy chcesz ryzykować uprawę we własnym ogrodzie.

Najpopularniejszym wśród rolników sposobem jest przeprowadzka z roślinami na tereny do nikogo nienależące lub na nieużytki. Tam, gdzie nie dociera człowiek, dociera zapalony rolnik. Jeżeli zobaczy śmieci w okolicy, to wie, że nie jest to dobre miejsce.

Im więcej komarów, os, pszczół i szerszeni w okolicy, tym lepiej. Pokrzywy, ostre kolce, pozarastane krzewami miejsca są dla rolnika świetnym kamuflażem. Pamięta on, że jeżeli ktokolwiek dowie się, że te rośliny to konopie, na pewno nie zostawi ich tak po prostu w spokoju; albo ukradnie plony, albo zgłosi uprawę na Policję (zwłaszcza gdy plantacja jest zbyt duża nawet jak na kraj, gdzie prawo zezwala na uprawy na własny użytek; nigdy nie uprawiaj więcej, niż zezwala na to prawo). Dlatego rolnicy ostrożnie dobierają miejsca, gdzie będą wysadzali swoje rośliny.

Sąsiedztwo nie jest wskazane. Jeżeli sąsiedzi zobaczą, że ktoś buszuje na polu niedaleko ich domu, na pewno się tym zainteresują. Rolnik, który zobaczy, że ktoś go obserwuje, udaje, że robi zdjęcia naturze albo np. idzie na ryby. Zawsze ma plan B.

Jeżeli ktoś zauważył rolnika w miejscu uprawy, ten oddala się od niej i z ukrycia obserwuje, czy natręt sobie poszedł. Kiedy zostanie sam, natychmiast postara się o przeniesienie roślin w inne miejsce. Zawsze ma alternatywne miejsce, gdzie przewiezie rośliny w razie wykrycia ich przez inne osoby. Wie, że lepiej zaryzykować nadszarpnięcie korzeni i wstrzymanie wzrostu niż utratę całego poletka. Może uprawiać również po kilka roślin w kilku miejscach jednocześnie, co będzie dla niego dodatkowym zabezpieczeniem.

Jeżeli w okolicy pojawiają się dzikie zwierzęta, np. sarny, które mogą wyczyścić mu całe krzewy w kilka minut (prawdopodobnie tak samo jak ludzie lubią efekty działania konopi), rolnik i na to znajdzie sposób.

Jeżeli będą to górskie, piaszczyste, bagniste lub tym podobne miejsca, zawsze można wysadzać rośliny w doniczkach lub workach z ziemią. Ta metoda uprawy jest uznana wśród doświadczonych rolników, gdyż pozwala na zakładanie poletek bez najmniejszych ograniczeń z powodu niedogodnej lokalizacji.

Rolnik zawsze upewnia się, że będzie posiadał na wybranej przez niego lokalizacji źródło wody, bądź znajduje sposób na jej przetransportowanie. Wie, że rośliny będą wymagały podlewania w czasie suszy.

Kiedy miejsca pod uprawy są już rozważnie wybrane, czas przygotować podłoże do przeniesienia sadzonek na miejsce.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com