Kobiety Sięgają Po Marihuanę, Aby Wzmocnić Doznania Seksualne

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Coraz więcej kobiet sięga po marihuanę, żeby wzmocnić swoje seksualne doznania

Jak powszechnie wiadomo, marihuana zwykle przynosi nam wiele przyjemności, nawet zwykły kawałek chleba może nam smakować lepiej niż jakkolwiek ekskluzywne danie. Co najciekawsze palenie trawki możemy także podnieść jakość swojego życia seksualnego. A konkretnie mowa tu o kobietach. Zamieszczone w czasopiśmie Science Medicine wyniki badań wyraźnie pokazują, że kobiety które paliły marihuanę przed aktywnością seksualną, odczuwały mniejszy ból i dyskomfort, znaczniejszy popęd seksualny i intensywniejszym orgazmem w porównaniu z kobietami, które zwolenniczkami korzystaniami z marihuany nie są.

Podobno marihuana może zwiększyć wrażliwość na dotyk, przez co nasze doznania są o wiele bardziej niebywałe. Co więcej mogą też doprowadzić do wyciszenia i zapewnić uczucie euforii, dzięki czemu emocje będą znacznie większe, a uczucie podniecenia dodatkowo je spotęguje.

Natomiast kolejne badania przeprowadzone w Kanadzie pokazują interesujące wyniki jeżeli chodzi o randki i marihuanę, wydaje się, że tamtejsi użytkownicy są dużo bardziej otwarci. Na zadane pytanie, czy umówi się z kimś, kto regularnie pali marihuanę 82% respondentów odpowiedziało, że tak. W przypadku 52% ankietowanych odpowiedziało, że z przyjemnością nawet zapalić Jointa na pierwszej randce.

Zacznijmy od wyjaśnienia co to znaczy popalać regularnie? W interesie do powyższego badania przyjęto założenie, iż systematyczna palaczka marihuany oddaje się swojemu zainteresowaniu co najmniej raz w tygodniu. W tym celu zostały przebadane kobiety, które miały styczność z tym narkotykiem natomiast jednak jedynie kilka razy w roku lub wcale. Naukowcy owego badania jednogłośnie obwieścili, że marihuana ma znaczący wpływ na satysfakcję seksualną, analogicznie nie potrafiąc sprecyzować, dlaczego tak jest. Jednakże możliwe, że bierze się to z obniżonego poziomu stresu, niepokoju i zahamowań. Bez tych trzech niechcianych zaciszach sypialnianych można łatwiej skupić się z uwagi na to co w seksie najważniejsze czyli na tak ważne dla nas… przyjemności! Co ważniejsze konopie na pewno wpływa na wszystkie nasze zmysły takie jak węch, słuch, dotyk, wzrok i smak, co w istocie nie pozostaje bez znaczenia. Dokładnie mówiąc seks jest przecież doznaniem totalnym, w którym doświadczamy bodźców odbieranych przez wszystkie nasze zmysły naraz.

W badaniach przeprowadzonych na temat marihuanę, randki czy seks, ankieta wykazała, że kobiety ogólnie są bardziej przyjazne dla trawki, niż natomiast mężczyźni. Płeć piękna nie tylko jest bardziej otwarta na możliwość spotykania się z kimś, kto używa marihuany gdzie aż 86% kobiet w porównaniu do 79% mężczyzn, zgłaszającymi osobami okazały się właśnie kobiety, które używały marihuany podczas uprawiania seksu bo aż 78% w porównaniu do 62% mężczyzn.

Jednak nie powinno nas to dziwić zbyt mocno ponieważ za równo seks, jak i marihuana dostarczają cały szereg euforii. Podobnie do tego, jak seks wyzwala uwalnianie dopaminy, neuroprzekaźnika, który uruchamia ośrodek przyjemności w mózgu, marihuana aktywuje układ endokannabinoidowy – sieć receptorów, które oddziałują z kannabinoidami występującymi w konopi. Z kolei w badaniu przeprowadzonym przez badaczy przeanalizowano związek pomiędzy marihuaną a seksem. W kazano, iż około połowa respondentów stwierdziła, że odczuwa “efekty afrodyzjaku” podczas palenia marihuany, a 70% stwierdziło, że doświadczyło związek z podniesieniem sporawy przyjemności co więcej zadowolenia również.

Opierając się na badaniach ekspertów, wcale nie musisz palić, aby wykorzystać potencjalne korzystnych skutków, jakie marihuana może dodać do twojego życia seksualnego. Ashley Manta jest trenerem CannaSexual to osoba która łączy seks i konopie indyjskie oraz pedagog.

Jak wyjaśnia:
“Konopie indyjskie mogą być spożywane, wdychane lub stosowane poprzez produkty do stosowania miejscowego, przezskórne plastry i krople podjęzykowe. Oznacza to, że jeśli nie chcesz być na haju, to wcale nie musisz.”

Na pytanie o to, jakie kuriozalne korzyści może przynieść marihuana kobietom.

Manta mówi:
“kannabinoidowe produkty erotyczne są najlepiej wchłaniane przez błony śluzowe w obrębie sromu / pochwy. Ponieważ te produkty potrzebują czasu na wchłonięcie, a skóra penisa nie jest tak sprzyjająca absorpcji, efekty wydają się silniejsze u kobiet.”

Nie ważne, czy korzystasz z konopi w celu podniesienia doświadczeń seksualnych, marihuana, podobnie jak seks “jest całkowicie subiektywnym doświadczeniem”, dlatego każdy z nas przeżywa je w swój indywidualny sposób.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com