Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Gorączki wschodniego wybrzeża można doświadczyć poprzez najprostsze spróbowanie jednej ze słynnych odmian Diesel. W mieście, które nigdy nie śpi, hodowcy niezliczone godziny, krzyżowali wiele z najbardziej klasycznych genów, którymi można się cieszyć po dziś dzień.

Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa, GazetaKonopna

Historia

Historia Diesel sięga bardzo daleko wstecz. Zacznijmy od odmiany Chemdog. Pochodzi z Kolorado, z czasów gdy mężczyzna o imieniu „Chemdog” kupił na wschodni wybrzeżu uncję marihuany za 500 dolarów. Uwielbiał on tę marihuanę tak bardzo, że zamawiał ją na okrągło aż w końcu pewnego razu odkrył w środku 13 nasion, które następnie stały się podstawą odmiany Diesel. Możemy w tym miejscu także podziękować legendzie o imieniu „Weasel” który wyhodował odmianę Chemdog. Nazwał wszystkie te odmiany Diesel i sama nazwa spodobała mu się bardziej niż Chemdog.

Weasel stworzył także inne odmiany, w tym bardzo popularną „Sour Diesel”. Historia mówi, że Sour Diesel, zwana także East Coast Sour została stworzona przez pomyłkę. Podobna cała uprawa 91 Chemdog została zapylona przez Massachusetts Super Skunk, i wtedy stworzono Sour Diesel. Zasadniczo, Weasel zauważył, iż odmiana powoduje skwaszoną minę u konsumentów, stąd też nazwa Sour Diesel. Niezależnie od faktycznej prawdziwości tej historii, Diesel zapisała swoją pozycję w historii cannabis. Chociaż cała historia nie kończy się w tym momencie…

Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa, GazetaKonopna

Nie da się opowiedzieć historii Diesel nie wspominając o OG Kush. Niektórzy mówią, że OG Kush to po prostu siostra Sour Diesel, a niektórzy twierdzą, że jest to wynik samozapylenia Chemdog. Najbardziej akceptowaną teorią jest to, że jest to skrzyżowanie pomiędzy Chemdog, Lemon Thai i Old World Paki Kush, która uprawiana była w Kalifornii. Ta teoria wyjaśniałaby „Kush” w nazwie, a także OG, które samo w sobie oznacza „Ocean Grown”. Wiele osób zgadza się, że odmiany Diesel i OG Kush są bardzo podobne w smaku i zapachu – ziemistość, ostry aromat, moc i cytrusowe nuty.

Uprawa

Jeśli chcesz uprawiać Diesel, powinieneś sprawdzić NYC Diesel z Zambeza Seeds. Zawiera wysoką zawartość THC (20%). efekty, które powoduje to przede wszystkim relaks i energia. Podnosząca na duchu energia zdecydowanie wywodzi się z genetyki sativa. Czas kwitnienia wynosi około 65 dni, i daje około 450-500 g/m2 indoor. W przypadku uprawy outdoor plony wynoszą około 550-650 g/m2. Wysokość roślin indoor wynosi około 120-150 cm, a outdoor 140-190 cm. Ta genetyka wydaje się sprawdzać świetnie w obu środowiskach. Haj indukowany przez NYC Diesel porównać można do najwyższych drapaczy chmur. Oczywiście, jeśli szukasz szybciej rosnącej odmiany niż NYC Diesel, powinieneś spróbować NYC Diesel Autoflowering. Czas kwitnienia w jej przypadku wynosi tylko 55-65 dni.

Jeśli chcesz doświadczyć niesamowitego kuzyna Diesel, Lemon Kush to doskonały wybór. Czas kwitnienia Lemon Kush wynosi około 55 dni, wysokość roślin 100-130 cm, a plony sięgają 450-500 g/m2. Jeśli wyhodujesz ją na zewnątrz, przygotuj się nawet na 170-230 cm! Rośliny wyglądem przypominają o swoim pakistańskim dziedzictwie, chociaż wyraźnie wykazują cechy Chemdawg oraz Lemon Thai.

Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa, GazetaKonopna

Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa, GazetaKonopna

Niesamowita jest historia, odmiana jest niesamowita, doświadczenie jest niesamowite. Zanurzenie się w genetyce Diesel przyniesie ci naprawdę soczyste prezenty. Diesel to jedna z najlepszych genetyk. Podnoszący na duchu i energetyczny haj sprawdzi się idealnie, gdy masz przed sobą listę zadań do wykonania, a uspokajające i rozluźniające ciało efekty sprawią, że wszystko to przychodzić ci będzie naprawdę łatwo. W każdej strefie czasowej, o każdej porze dnia i nocy, Diesel działa cuda i nie ogranicza swojego potencjału do indukowania relaksacji i euforycznej kreatywności. Bardzo polecamy wypróbowanie odmiany Diesel.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © GazetaKonopna.com