Diesel, Czyli Odmiana Konopi Niczym Jak Ropa Naftowa

Opublikowane przez Borys Pieńko w dniu

Gorączki wschodniego wybrzeża można doświadczyć poprzez najprostsze spróbowanie jednej ze słynnych odmian Diesel. W mieście, które nigdy nie śpi, hodowcy niezliczone godziny, krzyżowali wiele z najbardziej klasycznych genów, którymi można się cieszyć po dziś dzień.

Historia

Historia Diesel sięga bardzo daleko wstecz. Zacznijmy od odmiany Chemdog. Pochodzi z Kolorado, z czasów gdy mężczyzna o imieniu „Chemdog” kupił na wschodni wybrzeżu uncję marihuany za 500 dolarów. Uwielbiał on tę marihuanę tak bardzo, że zamawiał ją na okrągło aż w końcu pewnego razu odkrył w środku 13 nasion, które następnie stały się podstawą odmiany Diesel. Możemy w tym miejscu także podziękować legendzie o imieniu „Weasel” który wyhodował odmianę Chemdog. Nazwał wszystkie te odmiany Diesel i sama nazwa spodobała mu się bardziej niż Chemdog.

Weasel stworzył także inne odmiany, w tym bardzo popularną „Sour Diesel”. Historia mówi, że Sour Diesel, zwana także East Coast Sour została stworzona przez pomyłkę. Podobna cała uprawa 91 Chemdog została zapylona przez Massachusetts Super Skunk, i wtedy stworzono Sour Diesel. Zasadniczo, Weasel zauważył, iż odmiana powoduje skwaszoną minę u konsumentów, stąd też nazwa Sour Diesel. Niezależnie od faktycznej prawdziwości tej historii, Diesel zapisała swoją pozycję w historii cannabis. Chociaż cała historia nie kończy się w tym momencie…

Nie da się opowiedzieć historii Diesel nie wspominając o OG Kush. Niektórzy mówią, że OG Kush to po prostu siostra Sour Diesel, a niektórzy twierdzą, że jest to wynik samozapylenia Chemdog. Najbardziej akceptowaną teorią jest to, że jest to skrzyżowanie pomiędzy Chemdog, Lemon Thai i Old World Paki Kush, która uprawiana była w Kalifornii. Ta teoria wyjaśniałaby „Kush” w nazwie, a także OG, które samo w sobie oznacza „Ocean Grown”. Wiele osób zgadza się, że odmiany Diesel i OG Kush są bardzo podobne w smaku i zapachu – ziemistość, ostry aromat, moc i cytrusowe nuty.

Uprawa

Jeśli chcesz uprawiać Diesel, powinieneś sprawdzić NYC Diesel z Zambeza Seeds. Zawiera wysoką zawartość THC (20%). efekty, które powoduje to przede wszystkim relaks i energia. Podnosząca na duchu energia zdecydowanie wywodzi się z genetyki sativa. Czas kwitnienia wynosi około 65 dni, i daje około 450-500 g/m2 indoor. W przypadku uprawy outdoor plony wynoszą około 550-650 g/m2. Wysokość roślin indoor wynosi około 120-150 cm, a outdoor 140-190 cm. Ta genetyka wydaje się sprawdzać świetnie w obu środowiskach. Haj indukowany przez NYC Diesel porównać można do najwyższych drapaczy chmur. Oczywiście, jeśli szukasz szybciej rosnącej odmiany niż NYC Diesel, powinieneś spróbować NYC Diesel Autoflowering. Czas kwitnienia w jej przypadku wynosi tylko 55-65 dni.

Jeśli chcesz doświadczyć niesamowitego kuzyna Diesel, Lemon Kush to doskonały wybór. Czas kwitnienia Lemon Kush wynosi około 55 dni, wysokość roślin 100-130 cm, a plony sięgają 450-500 g/m2. Jeśli wyhodujesz ją na zewnątrz, przygotuj się nawet na 170-230 cm! Rośliny wyglądem przypominają o swoim pakistańskim dziedzictwie, chociaż wyraźnie wykazują cechy Chemdawg oraz Lemon Thai.

Niesamowita jest historia, odmiana jest niesamowita, doświadczenie jest niesamowite. Zanurzenie się w genetyce Diesel przyniesie ci naprawdę soczyste prezenty. Diesel to jedna z najlepszych genetyk. Podnoszący na duchu i energetyczny haj sprawdzi się idealnie, gdy masz przed sobą listę zadań do wykonania, a uspokajające i rozluźniające ciało efekty sprawią, że wszystko to przychodzić ci będzie naprawdę łatwo. W każdej strefie czasowej, o każdej porze dnia i nocy, Diesel działa cuda i nie ogranicza swojego potencjału do indukowania relaksacji i euforycznej kreatywności. Bardzo polecamy wypróbowanie odmiany Diesel.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com