Czy Konopie Sprawdzają się Jako Afrodyzjak?

Opublikowane przez Karina Podolska w dniu

Pytając każdego kto korzystał z togo połączenia marihuany i seksu więc wie co mamy na myśli -oszałamiającymi orgazmami lub wiotkimi nieszczęściami a także suchymi doświadczeniami. Mając mieszane doświadczenia w laboratorium i społeczności konopi indyjskich, trzeba się zastanawiać, czy połączenie dwóch z ich ulubionych doświadczeń jest właściwym sposobem, czy nie. Czy powinieneś zapalić przed seksem? Czy marihuana zwiększa podniecenie seksualne?

Według licznych źródeł marihuana ma różny wpływ na zdrowie seksualne człowieka. Organizacja non-profit The Society of Cannabis Clinician opisała szereg korzyści i zagrożeń związanych z konsumpcją. Niektóre z podniesionych zalet i wad obejmujące przed seksem:

Zwiększona więź emocjonalna i uwolnienie zahamowań, Zwiększone podejmowanie ryzyka, Ulepszone wrażenia dotykowe, Poprawiona funkcja seksualna, Zwiększa i zmniejsza libido i częstotliwość seksualną, w zależności od dawki, Suszenie błon śluzowych jamy ustnej i pochwy, Zwiększone orgazmy
.
Ostatnie opublikowane badania nad konopiami indyjskimi i seksem pokazały, że jeden z najczęściej cytowanych pozytywnych wyników przeprowadzony przez Uniwersytetu Stanforda, wykazał że zwykli konsumenci średnio o 20% częściej uprawiają seks niż ci, którzy nie spożywają.

„Używanie marihuany jest niezależnie związane ze zwiększoną częstotliwością seksualną i nie wydaje się zaburzać funkcji seksualnych” – zauważyli badacze Andrew J. Sun i Michael L. Eisenberg. „Pozytywny związek między używaniem marihuany a częstotliwością seksualną jest widoczny u mężczyzn i kobiet we wszystkich grupach demograficznych”

Przeprowadzane badania mają duże znaczenie dla nie jakiej Laura Eisman, współzałożycielka Her Highness, marki marihuany skoncentrowanej na kobietach, oferującej niektóre produkty ukierunkowane na zdrowie seksualne kobiet która powiedziała:
„Konopie to boski afrodyzjak i narzędzie pobudzające. Wzmacnia nasze zmysły, zwiększa przepływ krwi i relaksuje nasze ciało i umysł ”

„Kiedy jestem na haju, bardziej zauważam swoje myśli i uczucia, podobnie jak moje ciało. Wszystkie zmysły są wyostrzone ”- opowiada współzałożycielka Eisman, Allison Krongard.
Nie potrzebowała przekonania ponieważ była przekonana swoich racji.
„Przeprowadziłem na sobie 30-letnie badanie ze 100% rozstrzygającymi wynikami”.

Ta część osób która korzysta z marihuany uważa poprawę ich życia seksualne więc uważa że nie musi patrzeć na dane laboratoryjne, żeby wyjaśniać swoje osobiste wnioski. Natomiast przeprowadzane badanie jednoznacznie ujawniły możliwy wpływ marihuany na kobiety jak i na mężczyzn.

Lekarz medycyny intensywnej, Sarah Mann, napisała na stronie internetowej Society of Cannabis Clinician: „Pomimo wieloletnich przekonań, że marihuana upośledza funkcje seksualne, ostatnie dowody obalają te mity”. Badania przeprowadzane dziesięć latem są na dzień dzisiejszy kwestionowane, które mówiły o spadku funkcji seksualnych u mężczyzn.

W ostatnich latach przeprowadzona dodatkowe badania które jasno pokazują sprzeczne informacje ponieważ analizy używania konopi i funkcji seksualnych kobiet z 2019 r. przedstawiła że wykazała, że marihuana poprawiła satysfakcję większości z 373 uczestników.
„Lepsze zrozumienie roli układu endokannabinoidowego u kobiet jest ważne, ponieważ brakuje literatury i może pomóc w opracowaniu metod leczenia dysfunkcji seksualnych kobiet”

Najnowsze badania przeprowadzone zaledwie parę miesięcy temu, lecz już na mniejszej ilości kobiet co nie wykazało żadnych zmian. Natomiast inny wysiłek badawczy, który odbył się tego lata, wykazał, że kobiety spożywające konopi indyjskich doświadczają zwiększonej częstotliwości seksualnej i lepszych funkcji. Naukowcy podkreślają że szczep, rodzaj spożycia i powody spożywania nie miały znaczącego wpływu na wyniki.

Mimo, że badanie sugeruje, że metody naprężenia i konsumpcji nie mają znaczenia, legendarne opinie wielu konsumentów mogą powiedzieć inaczej. Aczkolwiek jak pisze Eisman „Jest to sativa o wysokiej zawartości THC, która kładzie głowę na dziewiątym niebie i usuwa zahamowania”

W momencie kiedy zdecydujesz się, aby w swoim życiu seksualnym używać marihuany postępuj zgodnie z powiedzeniem „zacznij nisko i powoli”. Pomysł często prowadzi do przyjemniejszych i bardziej korzystnych doświadczeń podczas palenia lub seksu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com