Aktywiści Rozdają Darmową Marihuanę w Waszyngtonie, aby Zachęcić do Szczepień Przeciwko COVID-19 w Ramach Kampanii „Joints For Jabs”

Opublikowane przez Karina Podolska w dniu

Ze Stanów Zjednoczonych płyną informacje z których dowiadujemy się że aktywiści marihuany wymyślili sposób, aby zachęcić więcej osób do szczepienia przeciwko koronawirusowi będą rozdawać darmowe jointy!

Aktywiści

Grupa D.C. Marijuana Justice – architekci Initiative 71, inicjatywy wyborczej z 2014 r., Która zalegalizowała posiadanie i uprawę marihuany w Dystrykcie – ma zamiar rozdawać marihuanę w okolicach ośrodków szczepień na COVID-19, ale również w innych częściach Waszyngtonu. Wieści zostały ogłoszone w poniedziałek w komunikacie prasowym, że wiosną 2021 r., organizacja przygotowuje ochotników do rozprowadzania bezpłatnych torebek marihuany w wielu ośrodkach szczepień, gdy będą one dostępne online.

Na dzień dzisiejszy lokalni hodowcy poświadczyli że przekażą do trzech funtów marihuany by przekazać je dla zainteresowanych ich ofertą a organizatorzy mają nadzieję zebrać łącznie pięć funtów do czasu, gdy zaczną je rozdawać – mówi współzałożyciel D.C. Marijuana Justice Adam Eidinger. Wszystkie zaoferowane produkty mają być najwyższej jakości, wolne od pestycydów i nie będą uprawiane przy użyciu sztucznych nawozów. To nie wszystko co chcą zaoferować jako dodatkowy bonus, zespół planuje również rozdać nasiona dla lokalnego szczepu konopi, nazwanego na cześć byłego członka Rady D.C. Davida Grosso. Niektóre nasiona – nazwane „Grasso’s Green” – pochodziły bezpośrednio od Grosso, zwolennika konopi indyjskich, który odszedł z polityki w Waszyngtonie pod koniec 2020 roku.

Były polityk mówi, że jest zaszczycony mogąc użyczyć swojego nazwiska temu szczepowi. „Myślę, że to całkiem fajne” – mówi były prawodawca, który jest teraz lobbystą.

Eidinger ma nadzieję, że reklama zwróci uwagę ludzi i przyciągnie ich więcej do miejskich ośrodków szczepień. Ma to być okazja dy uświadamiać społeczeństwo. Dodaje, że nastroje anty szczepionkowe są nadal powszechne wśród użytkowników konopi indyjskich i ogółu społeczeństwa. Twierdzi, że ograniczona część osób poszukujących szczepionek mogą nadal nie być przekonani, że marihuana posiada właściwości lecznicze.

„Jeśli wierzysz w naukę, która wspiera medyczną marihuanę, powinieneś wierzyć nauce, która wspiera skuteczność szczepionki” i odwrotnie, mówi Eidinger. Konopie indyjskie również łączą ludzi, dodaje adwokat.

DCMJ przetestował jednoczącą siłę marihuany w ramach wspólnego rozdania, które grupa zorganizowała podczas inauguracji prezydenta Donalda Trumpa w 2017 roku. Gdy motocykliści popierający Trumpa i działacze przeciwko Trumpowi starli się w centrum Waszyngtonu, napięcie między dwiema frakcjami zmniejszyło się, gdy ochotnicy rozdawali tysiące skrętów w Dupont Circle. Eidinger nazwał wydarzenie 2017 „gałązką oliwną dla zwolenników Trumpa”.

DCMJ spodziewał się rozdać skręty podczas inauguracji prezydenta elekta Joe Bidena i wiceprezydenta elekta Kamali Harris w tym miesiącu, ale czynniki związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem odłożyły ten pomysł na półkę. Organizatorzy planują również tym razem dystrybucję marihuany luzem, w przeciwieństwie do wcześniej zrolowanych jointów. Eidinger mówi, że wiele osób, które złapały darmowe głupki na imprezie w 2017 roku, paliło je na miejscu – naruszenie prawa miejskiego. Jak mówi, również ręcznie zwijane stawy stanowią zagrożenie dla zdrowia podczas pandemii.

„Cztery lata temu rozdaliśmy ponad 10 000 skrętów – i polizaliśmy je” – powiedział Eidinger „Dzisiaj uważamy, że to jest problem”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


gazeta o konopiach cbd i marihuanie thc
Copyright © GazetaKonopna.com